---
title: FuseLogic aanwezig op Heliview Identity & Access Management 2023
description: FuseLogic is op IAM23 aanwezig. Leer meer over “Identity Management at the speed of business” of onze Identity Governance aanpak.
---

[FuseLogic blogs & nieuws](https://www.fuselogic.nl/blog-nieuws)

# [FuseLogic aanwezig op Heliview Identity & Access Management 2023](https://www.fuselogic.nl/blog-nieuws/fuselogic-heliview-iam-2023)

 Geschreven door [FuseLogic](https://www.fuselogic.nl/blog-nieuws/author/fuselogic) | Apr 11, 2023 1:47:34 PM

Op 23 mei vindt het Heliview-congres Identity & Access Management plaats. Dit is hét Nederlandse congres over het beheer en de toegang van digitale identiteiten. Inmiddels al weer voor de 17e keer laten IAM-experts, securityspecialisten en IT-managers zich hier in korte tijd informeren over de nieuwste ontwikkelingen en mogelijkheden om hun IAM wendbaar, efficiënt, klantvriendelijk en compliant in te richten.

### Ontmoeten we elkaar daar?

Dit is hét congres om meer te weten te komen over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van IAM. Als IAM-expert met meer dan 18 jaar ervaring is FuseLogic uiteraard op dit congres aanwezig en onze consultants kunnen u alles vertellen over “Identity Management *at the speed of business*” of onze Identity Governance-aanpak. Het congres is gratis toegankelijk wanneer u voldoet aan de inschrijfvoorwaarden van Heliview.

 

### Gratis boek

Deelnemers die zich via onze website hebben aangemeld, kunnen op onze stand gratis het boek 'Cyberellende was nog nooit' zo leuk van Chris van het Hof krijgen.

 

 

 

### Thema: IAM en het verschil tussen identiteiten

Het congres beslaat zowel het segment [Workforce IAM](https://www.fuselogic.nl/identity-access-management) als [CIAM](https://www.fuselogic.nl/customer-identity-access-management) en gaat over toegang tot digitale informatie of diensten op basis van een geverifieerde identiteit. IAM is een proces dat steeds weer nieuwe uitdagingen kent. Om een paar uitdagingen te benoemen:

- bedrijven maken meer gebruik van hybride en multi-[cloud](https://www.fuselogic.nl/identity-management-cloud)omgevingen;
- werknemers werken vaker vanaf verschillende locaties;
- klanten willen via elk device kunnen inloggen.

Kortom: digitaal vertrouwen is vereist bij elke interactie, via elk kanaal en wordt steeds complexer. Laat u daarom inspireren en maak kennis met experts die deze uitdagingen al te lijf gingen.

Graag tot ziens op dinsdag 23 mei in Apeldoorn!

Het FuseLogic team.

[Volledig bericht weergeven](https://www.fuselogic.nl/blog-nieuws/fuselogic-heliview-iam-2023)

```json
{
  "@context" : "http://schema.org",
  "@type" : "BlogPosting",
  "author" : {
    "@type" : "Person",
    "name" : "FuseLogic"
  },
  "dateModified" : "2026-05-19T14:01:25.166Z",
  "datePublished" : "2023-04-11T13:47:34Z",
  "headline" : "FuseLogic aanwezig op Heliview Identity & Access Management 2023",
  "image" : {
    "@type" : "ImageObject",
    "height" : 628,
    "url" : "https://7206863.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hubfs/7206863/Heliview%20IAM23%201200x628.jpg",
    "width" : 1200
  },
  "mainEntityOfPage" : "https://www.fuselogic.nl/blog-nieuws/fuselogic-heliview-iam-2023",
  "publisher" : {
    "@type" : "Organization",
    "logo" : {
      "@type" : "ImageObject",
      "height" : 60,
      "url" : "/hs/hsstatic/content_shared_assets/static-1.4092/img/default-amp-logo.png",
      "width" : 60
    },
    "name" : "FuseLogic blogs & nieuws"
  }
}
```